Vineri 19 Aprilie 2024

Subiectul discutat : " Cunoscut sau necunoscut? "

Autor Mesaj
Raspunde la subiect
Lista subiecte
Creaza subiect
Diriel
25 / 07 / 2017 la 12:18:13 PM
[post: 1]

De cateva luni visez acelasi baiat in fiecare seara.De fiecare data are aceeasi voce si arata in acelasi fel.Nu l-am vazut niciodata in viata reala,nu ii cunosc numele.La inceputul fiecarui vis apare ca fiind diabolic si imi spune mereu ca vrea sa imi faca rau si sa ma sperie.Dar de fiecare data pare sa ma protejeze si imi spune ca o sa fiu a lui.Mentionez ca am o relatie de un an de care sunt multumita.Ce reprezinta baiatul asta?

Citeaza mesajul

Alexandra
11 / 09 / 2017 la 10:43:33 PM
[post: 2]

" De cateva luni visez acelasi baiat in fiecare seara.De fiecare data are aceeasi voce si arata in acelasi fel.Nu l-am vazut niciodata in viata reala,nu ii cunosc numele.La inceputul fiecarui vis apare ca fiind diabolic si imi spune mereu ca vrea sa imi faca rau si sa ma sperie.Dar de fiecare data pare sa ma protejeze si imi spune ca o sa fiu a lui.Mentionez ca am o relatie de un an de care sunt multumita.Ce reprezinta baiatul asta? "
De multe ori se viseaza oameni pe care i-ai cunoscut sau pe langa care ai trecut, dar pe care nu ii cunosti in adevaratul sens al cuvantului.
_______________________________________
Alexandra
**.pizzerianapolicentrale*/

Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 rezultate