Vineri 19 Aprilie 2024

Subiectul discutat : " Vis ciudat toată saptamina "

Autor Mesaj
Raspunde la subiect
Lista subiecte
Creaza subiect
Mihaela
06 / 01 / 2016 la 01:06:34 PM
[post: 1]

Am visat ca am fost despărțită de fiul meu și de surorile mele de anumite persoane pe care nu le cunoșteam care ar fi vrut sa ne facă rău, eram separate eu într-o clădire cu multe etaje unde era plin cu frigidere cu oameni morți iar surorile mele erau duse împreună cu fiul meu într-o alta clădire unde ele aveau voie sa iasă la cumpărături dar sa nu treacă de un anumit semn, la un moment dat eu mam furișat din Acea clădire și mam dus acolo unde erau ele, am bătut la ușă și a venit plângând fiul meu să-mi deschidă, a vruct sa facă pipi doar ca sora mea mai mare nu la lăsat la baie asa ca a făcut pipi pe scări în timp ce urca acea persoana care nea închis, mam Speriat am intrat înăuntru și mam dus direct într-un dormitor în care mai fusesem dar nu știu cînd după am vb cu mama tata fratele și o vecina pe Skype timp de 5 mn am văzut poze cu o colega de școală cu sora mea cînd erau mici și cu un băiat care în viata reala este cautat de politie, după am întrebat-o pe sora mea ca de ce nu la lăsat pe fiul meu la toaleta, de ce nu are grija de el dacă ei lau lăsat aici cu ele și ia a răspuns ca sa saturat sa aibă grija de el atunci eu am început sa tip și sai spun să-mi dea toate hainele lui ca îl iau cu mn o sa stea cu mn dacă mor eu moare și el, sora mea mai mica a spus sa nu mai tip ca este telefonu pus la încărcat și este deschis ma aude tata și cu mama

Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 rezultate